TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Hakkımızda

Tuğberk Car Rental ;

Türkiye'nin en iyi otomobil, VIP ve SUV araç kiralama firması olarak, 16 yıldır sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Hem yurt içinden hem de yurt dışından tüm misafirlerimize konforlu yolculuk sunuyoruz. Havalimanına araç teslimi ve araç alımı hizmetimiz ile sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

Araçlarımız

Hizmet sunduğumuz araçlarımız, ekonomik ve lüks araçlar arasında en iyileridir. Kiralama hizmetimizden yararlandığınızda sizlere profesyonel ve kaliteli şoförlük hizmeti de sunuyoruz. Transfer hizmetimizi 7/24 araçlarımızla yapıyoruz. En iyi marka otomobiller, VIP ve SUV modellerimizin konforunu yaşamanızı sağlıyoruz. Her seyahatin güvenli olması için tüm imkânlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Filo kiralama hizmetimiz ile sizlerin maliyetini en aza indiriyoruz. Şirketiniz adına kiralamak istediğiniz filo araçlarımızı sürekli yeniliyoruz. Her yıl sıfır araç almak yerine en uygun fiyata araçlarınız yeniliyorsunuz. Vergi, sigorta, bakım ve değer düşüklüğü gibi durumlardan muaf oluyorsunuz. Filo araçlarımızı toplu olarak alıyorsunuz, ödemesini sabit fiyatlarla, aylık olarak ödüyorsunuz.

Konforlu Yolculuk

Elazığ bölgesinde sizlere sunduğumuz kaliteli ve konforlu transfer hizmetimizle ayağınızı her zaman yerden kesiyoruz. Her dakikanızın önemli ve değerli olduğunu biliyor, zamanında araç teslimi ya da transferi ile sizleri güvenle dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Araçlarımızın tüm bakımlarınıdüzenli olarak yapıyoruz ve güvenliğinizi önemsiyoruz. Her kullanım sonrası hijyene önem veriyoruz. Transfer, filo ve araç kiralama hizmetlerimizle ilgili bize ulaşabilirsiniz.

 

Ödeme Yöntemleri
https://www.otokiralamaelazig.net/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -